Najczęściej zadawane pytania

1. Jak założyć konto?


1. Aby założyć konto w naszym serwisie kliknij „Zarejestruj się”, po czym zostaniesz przekierowany do ekranu, na którym wybierzesz jeden z trzech abonamentów.
2. Po wyborze abonamentu, kolejnym etapem „Rejestracji” jest wypełnianie danych, które są niezbędne do korzystania z usług świadczonych przez serwis.
3. Dane, których potrzebujesz do rejestracji to:

a. Nazwa firmy/imię i nazwisko
b. Miasto
c. Kod pocztowy
d. Ulica
e. Nr domu
f. Nr mieszkania
g. NIP
h. Kraj
 
4. Poza tym należy wypełnić dane, które są niezbędne do logowania:
 
a. E-mail (login)
b. Hasło
c. Powtórz hasło
 
5. Użytkownik  ma również możliwość zaznaczenia wyboru  opcji „Inne do faktury”, na które zostanie wystawiona faktura VAT. W tym celu musi wypełnić  takie same dane, jak te wymienione w Punkcie 3.
6. W polu abonament widnieje abonament, wybrany przez Użytkownika w punkcie 1
7. Po uzupełnieniu danych, należy zaakceptować Regulamin serwisu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także na otrzymywanie informacji handlowych.
8. Po uzupełnieniu wszystkich pól należy kliknąć „Załóż konto”.
2. W jaki sposób mogę zmienić swoje dane firmowe?

 

Aby zmienić swoje dane należy kliknąć zakładkę „Moje konto”, a następnie przejść do „Moich danych”. Modyfikacja swoich danych należy zatwierdzić klawiszem „Zapisz”. Pamiętaj, tylko aktualne dane zapewnią wiarygodność Twojej firmy w serwisie oraz umożliwią prawidłowe wystawianie faktur VAT za zakupione usługi.
 
3. W jaki sposób mogę zmienić swoje hasło?

 

Aby zmienić hasło dostępu do swojego konta wystarczy przejść do zakładki „Moje dane” i kliknąć na zakładkę „Zmień hasło”. W oknie pop-up należy podać swoje obecne hasło, a następnie dwukrotnie wpisać nowe hasło. Pamiętaj, że tylko aktualne dane zapewnią prawidłową komunikację, odzyskiwanie/przypomnienie hasła oraz bezpieczeństwo Twojego konta.
 
4. Jak dodać nowego użytkownika do konta?

 

1. Aby dodać nowego użytkownika, przejdź do zakładki „Użytkownicy”, 
2. Następnie wybrać opcję „Dodaj nowego użytkownika”. Wystarczy, że podasz adres e-mail nowego użytkownika, nadasz mu odpowiednią rolę oraz klikniesz zapisz.
3. Na adres e-mail wskazana przez Ciebie osoba, której chcesz nadać uprawnienia do konta, otrzyma wiadomość e-mail z linkiem kierującym do systemu. 
4. Następnie musi ona uzupełnić dane oraz zdefiniować hasło. W zależności od roli oraz zakupionego przez Ciebie abonamentu posiada pełny lub ograniczony dostęp do systemu.
 
5. Kim jest lider sieci (Użytkownik)?

 

Liderem sieci nazywamy osobę, która poprzez swoją kreatywność oraz zaangażowanie zbudowała określoną grupę dystrybutorów (sprzedawców), dzięki czemu wygenerowała odpowiednio wysoki poziom obrotów produktami w firmie. Lider stoi na czele zbudowanej przez siebie struktury o stabilnym poziomie regularnych obrotów i uzyskuje dochód pasywny. Co oznacza, że otrzymuje dochody, które są ściśle skorelowane wraz z obrotem wygenerowanym przez jego własną grupę. 
 
6. Kim jest zarządca?

 

Zarządca jest osobą, która posiada dostęp do konta Użytkownika, bez prawa dokonywania zmian w jego danych, i prawo korzystania z wszystkich jego funkcjonalności. 
 
7. Co mam zrobić, gdy zgubię się w systemie?

 

W przypadku, gdy zabłądzimy w systemie, zawsze możemy powrócić do strony głównej przez kliknięcie logo serwisu w lewym górnym rogu. Ponadto, każda strona posiada również swoją nawigację (ścieżkę, okruszki), aby Użytkownik w każdej chwili mógł się zorientować w jaki sposób znalazł się na danej podstronie.
 
8. Jak dodać nową sieć?

 

1. Po zalogowaniu do serwisu kliknij zakładkę „Sieci”
2. Wybierz opcję „Sieci> nowa sieć”
3. Na tym etapie możesz wybrać pomiędzy dwoma możliwościami kreacji sieci:
a. Skorzystać z pomocy kreatora
b. Stworzyć sieć samodzielnie
 
3a. Wybierając opcję skorzystania z pomocy kreatora konieczne będzie podanie następujących danych:
• Nazwa sieci
• Podanie strony, pod którą będzie wyświetlana sieć
• Wybranie branży
• Wybranie rodzaju oferowanego produktu
• Określenie celu biznesowego
• Wskazanie średniej wartości oferowanego produktu
• Podanie średniej częstotliwości dokonywania zakupów
• Określenie średniej prowizji od sprzedaży
• Wybranie stanu koniunktury na docelowym rynku
• Podanie doświadczenia osoby zarządzającej siecią
- po kliknięciu „Zobacz rekomendację” mamy możliwość określenia maksymalnej liczby poziomów sieci, a także maksymalnej liczby poziomów objętych prowizją, rekomendacje wysokości prowizji, które mogą zostać zmienione przez Użytkownika. Ma on także możliwość wskazania od czego zależy premia motywacyjna.
 
3b. Do stworzenia sieci konieczne są następujące dane:
• Nazwa sieci
• Nazwanie strony, pod którą będzie wyświetlana sieć
• Podanie branży, w której będzie działała sieć
• Określenie maksymalnej liczby poziomów
- po kliknięciu „Dalej” mamy możliwość wyboru maksymalnej liczby poziomów, które są objęte prowizją, a także określić czy i od czego zależy premia motywacyjna
 
9. Jak wygląda monitoring sprzedaży?

 

Użytkownik ma możliwość monitorowania każdego zamówienia, a także sprawdzania wyników osiąganych przez sprzedawców. Podgląd w poniesione koszty umożliwiają zakładki „Prowizje” i „Premie”. Dzięki temu w ciągu kilku chwil jest w stanie uzyskać globalny lub częściowy obraz funkcjonowania jego sieci. Wszystkie zakładki mogą być sortowane lub podlegać stronicowaniu. 
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach PO IG Działanie 8.1. "Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość."
© Copyright 2013 e-FINANSER